Zavřít
Napsal: admin on 4 srpna, 2022

Modelářský plánek soutěžního větroně Kumul, kategorie A1, velice létavý model s nijak náročnou konstrukcí. Každý, kdo si prošel modelářským kroužkem, si dokáže poradit se stavbou tohoto modelu.

Plánek naleznete ke stažení zde:

Napsal: admin on 20 března, 2022

Máme tady pro Vás ke stažení zdarma plán volně létajícího kluzáku Picolo od výrobce Igra. Tento velice krásný model určitě všichni pamatujeme z mládí. Jednoduchost a krása modelu Picolo potěšila každého začátečníka v modelářství. Výrobce Igra tento model prodával v jasně oranžové krabici s velkým nápisem PICOLO. Pevně věříme, že je dobré model Picolo uchovat i pro novou přicházející generaci modelářů.

Plánek naleznete ke stažení zde:

Napsal: admin on 12 února, 2022

Po dlouhé době zde vkládáme další plánek ke stažení zdarma. Tigi – kluzák pro každého začátečníka. S tímto modelem si dokáže na louce pořádně užít každý, můžete ho mít jako házedlo, vléct na šňůře nebo střílet do oblak pomocí gumicuku.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek včetně návodu naleznete ke stažení zde:

Napsal: admin on 1 února, 2022

Dnes jsme si pro Vás připravili plánek k volně létajícím modelům Jak 3 + Spitfire z edice Modelář 48.

Jedná se o makety Anglické s Sovětské stíhačky na gumový pohon. K plánkům přidáváme také podrobný stavební návod.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek včetně návodu naleznete ke stažení zde:

Napsal: admin on 27 ledna, 2022

Saper 13 je vítězný model z mistrovství světa v roce 1971 kategorie volně létající větroň A-2. Stavebnici tohoto modelu začala vyrábět firma Igra. Rozpětí křídel tohoto modelu je 2196mm,délka 960mm a hmotnost cca 420g.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek a návod ke stavbě si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 24 ledna, 2022

Messenger je minimaketa dvouplošníku poháněná motorem CO2 Modela. Stavebnici vyráběl podnik Modela. Krásný retro vzhled tohoto modelu určitě zaujme každého modeláře. Samotná stavba pouze podle plánu může být pro začátečníka těžší.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 23 ledna, 2022

Marabu je volně létající model na gumový pohon pro začátečníky i pokročilé modeláře. Plánek ke stažení zdarma je z originální stavebnice od výrobce Igra.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 22 ledna, 2022

Bambi je volně létající model na gumový pohon (gumáček). Výrobce tohoto modelu byl tuzemský podnik Igra. Model Bambi je vhodný i pro začínající modeláře, i přes svou nenáročnou konstrukci dokáže poskytnout uspokojivého výkonu v letu. Při bezvětří se dá Bambi pouštět i na zahrádce za domem.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 21 ledna, 2022

Stavebnici modelu Dana od tuzemského výrobce Igra jistě dobře všichni známe. Pro ty co ne, jen krátce upřesním, že se jedná se o větroň kategorie A1 s lomením křídel ve tvaru ,,V‘‘. Tento model je jeden z těch jednodušších, který zvládne postavit i začátečník. To ale nemění nic na tom, že by jeho letové vlastnosti nebyly vhodné i pro zkušenější modeláře.

Zde malá foto ukázka plánku:

Plánek si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 20 ledna, 2022

Dnes se můžete těšit na plánek modelu Tourist z originální stavebnice firmy Modela. Tourist je krásný vilně létající model poháněný motorem na CO2 od firmy Modela. Věřím že s co2 motorem značky Gašparín by tento model dosahoval nevídaných výkonů. Originální stavebnice tohoto modelu obsahuje polystyrénové výlisky trupu.

Menší foto ukázka:

Plánek si můžete stáhnout zde:

Napsal: admin on 19 ledna, 2022

Ke stažení nabízíme plánek volně létajícího modelu Brigadýr z originální stavebnice podniku Modela. Model L-60 Brigadýr je hornoplošník poháněný Co2 Motorem. Původní stavebnice obsahovala polystyrénové výlisky trupu ale šikovný modelář si určitě poradí i s balsou.

Malá foto ukázka:

Plánek modelu L-60 Brygadýr naleznete ke stažení zde:

Napsal: admin on 17 ledna, 2022

Na žádost zájemců tady dnes pro Vás máme jednu specialitu, jedná se o plánek volně létajícího modelu Fiesta ze stavebnice tuzemského výrobce Igra. Pod pojmem Fiesta si určitě každý představí éro svého mládí. Fiesta je model kategorie A3, vyznačuje se hlavně prostorovým trupem a kabinou.

Malá foto ukázka plánku:

Napsal: admin on 16 ledna, 2022

Dnes tu pro Vás máme originální plánek krásného nenáročného modelu ze stavebnice od výrobce Igra. Je to Picolo – volně létající model kat. A3

Ke stažení plánku stačí kliknout na obrázek nebo na níže uvedenou URL.

Zde malá foto ukázka:

Napsal: admin on 15 ledna, 2022

Všem příznivcům stavění modelů letadel bych chtěl představit tento modelářský plánek modelu Letov Š-239 z originální stavebnice od výrobce Igra

Zde malá foto ukázka:

Napsal: admin on 13 ledna, 2022

Všem příznivcům stavění modelů letadel bych chtěl představit tento modelářský plánek z edice Modelář 26 – 7 Modelů pro rekreační létání na neděli

Zde malá foto ukázka:

Kompletní plánek ke stažení zdarma s názvem Modelář 26 – 7 modelů naleznete zde:

Pokud by měl někdo problém se stažením, neváhejte mně kontaktovat na níže uvedeném formuláři, nebo emailem: info@modelinzerce.cz

Přeji všem příjemně strávený čas nad stavbou těchto krásných volně létajících modelů.

Napsal: admin on 23 prosince, 2021

Mnoho modelářů má problémy nakoupit kvalitní modelářskou balsu. S nárůstem prodeje a ceny balsy přichází občas také nižší kvalita modelářské balsy. Poptávka po kvalitní balse roste nejen v České Republice, ale také po celé Evropě.

Touto cestou bych Vám chtěl v pár řádcích doporučit a představit jednoho tuzemského výrobce a dodavatele kvalitní modelářské balsy na Českém trhu. Ptáme se: ,,Kde tedy nakoupit kvalitní modelářskou balsu?“ Odpověď je jednoznačná! Firma HVP Modell pod vedením pana Marcela Hladíka zpracovává a dodává jeden z nejkvalitnějších modelářských materiálů na Českém trhu, tak i po celém světě.

Firma HVP Modell s aktuálním sídlem Křížová 2599/1, 150 00 Praha 5 se může pochlubit krásně zpracovaným novým eshopem https://eshop.hvp-modell.cz/

Na tomto eshopu naleznete určitě vše potřebné z modelářských materiálů. Převážně tedy kvalitně zpracovanou balsu. Firma HVP Modell jako jedna z mála vyrábí balsové prkénka o velikosti 100x1000mm. Modelářskou balsu dodávají v následujících provedení:

  • Balsové prkénka Standart >131g/dm3
  • Balsové prkénko Speciál do 130g/dm3
  • Balsa Speciál do 110g/dm3
  • Balsové prkénka Speciál do 90g/dm3
  • Balsa II. Jakost

Kvalitní modelářskou Micro Balsu v provedení:

  • Zrcadélková balsa 0,2mm-8,1mm
  • Prkénka řez B 0,2mm-8,1mm
  • Lišty 0,8mm-3.2mm

Balsové hranoly, Bukové kulatiny, Borovicové lišty, Překližka, Překližky atd…

Nákupem kvalitní modelářské balsy u tohoto prodejce se určitě nemusíte bát.

S pozdravem Tým Model Inzerce https://modelinzerce.cz/

Najdete nás také na Facebooku! https://www.facebook.com/modelinzerce/

Kde nakoupit kvalitní modelářskou balsu?
Příklad modelářské balsy

Napsal: admin on 27 listopadu, 2021

Prvních 100 inzerátů! Naši činnost (webové stránky bazaru https://www.modelinzerce.cz) jsme začali teprve nedávno. Mezi českými bazarovými weby není jednoduché se prosadit a předběhnout tak dlouholeté hráče na trhu, ale Vy nám pomáháte dostat se na špici této pyramidy. A jak nám pomáháte? Že navštěvujete naše stránky, že si prohlížíte inzeráty, čtete články, nakupujete od ostatních návštěvníků anebo vkládáte své vlastní inzerce. A právě tomu je věnován tento článek.

Není to tak dávno, co byl tento bazar ještě „v plenkách“ a objevil se na něm první inzerát. Přes postupné sdílení na sociálních sítích a přeposílání inzerátů mezi samotnými návštěvníky jste nám jako stránce pomohli růst. S růstem také přichází různá vylepšení, takže čím více vás tu bude, tím více se bude zlepšovat naše působení. A tím se myslí vzhled, funkčnost a další aspekty této naší stránky. 

Počet inzerátů rostl a rostl, až se přehoupnul přes první stovku! Pro nás je to obrovský milník a pro Vás je to také skvělá zpráva, protože máte obrovskou možnost výběru. Velké množství vámi nabízených produktů (modelů, RC modelů, plánků, plastových modelů…) je skutečně výborné, protože si zde každý milovník modelů najde to, co ho zajímá. Děkujeme proto všem, kteří stránky navštěvují, a hlavně děkujeme všem, co vkládají inzeráty. A mnoho z Vás vkládá inzerátů více. Všechny inzeráty jsou zdarma a nevztahuje se na ně žádný poplatek. Také jsme rádi, že nám dáváte zpětnou vazbu, jak se vám tento bazar líbí. Snažíme se na všechny podněty co nejdříve reagovat a opravit případné chyby. Máme nesmírnou radost, že jste tu s námi, a že nám pomáháte být lepší. 

I Vy nás můžete podpořit, stačí náš bazar sdílet na internetu nebo o něm třeba říct svému kamarádovi. Jak již bylo zmíněno výše, naši práci podpoří i to, když vložíte nějaký inzerát. Pomůžete nejenom nám, ale třeba i někomu, kdo má stejný koníček, jako vy.