Zavřít
Napsal: admin dne 27 listopadu, 2021

Prvních 100 inzerátů! Naši činnost (webové stránky bazaru https://www.modelinzerce.cz) jsme začali teprve nedávno. Mezi českými bazarovými weby není jednoduché se prosadit a předběhnout tak dlouholeté hráče na trhu, ale Vy nám pomáháte dostat se na špici této pyramidy. A jak nám pomáháte? Že navštěvujete naše stránky, že si prohlížíte inzeráty, čtete články, nakupujete od ostatních návštěvníků anebo vkládáte své vlastní inzerce. A právě tomu je věnován tento článek.

Není to tak dávno, co byl tento bazar ještě „v plenkách“ a objevil se na něm první inzerát. Přes postupné sdílení na sociálních sítích a přeposílání inzerátů mezi samotnými návštěvníky jste nám jako stránce pomohli růst. S růstem také přichází různá vylepšení, takže čím více vás tu bude, tím více se bude zlepšovat naše působení. A tím se myslí vzhled, funkčnost a další aspekty této naší stránky. 

Počet inzerátů rostl a rostl, až se přehoupnul přes první stovku! Pro nás je to obrovský milník a pro Vás je to také skvělá zpráva, protože máte obrovskou možnost výběru. Velké množství vámi nabízených produktů (modelů, RC modelů, plánků, plastových modelů…) je skutečně výborné, protože si zde každý milovník modelů najde to, co ho zajímá. Děkujeme proto všem, kteří stránky navštěvují, a hlavně děkujeme všem, co vkládají inzeráty. A mnoho z Vás vkládá inzerátů více. Všechny inzeráty jsou zdarma a nevztahuje se na ně žádný poplatek. Také jsme rádi, že nám dáváte zpětnou vazbu, jak se vám tento bazar líbí. Snažíme se na všechny podněty co nejdříve reagovat a opravit případné chyby. Máme nesmírnou radost, že jste tu s námi, a že nám pomáháte být lepší. 

I Vy nás můžete podpořit, stačí náš bazar sdílet na internetu nebo o něm třeba říct svému kamarádovi. Jak již bylo zmíněno výše, naši práci podpoří i to, když vložíte nějaký inzerát. Pomůžete nejenom nám, ale třeba i někomu, kdo má stejný koníček, jako vy.

Buďte první, kdo okomentuje příspěvek

Jméno
E-mail
Váš komentář