Zavřít
Napsal: admin dne 25 listopadu, 2021

Jsme stále větší a větší, naše stránky navštěvuje čím dál tím více lidí a my si vážíme každého z Vás. MODELINZERCE.CZ je lepší než kdy dřív! Nejsme jen obyčejný bazar, chceme být tím nejlepším bazarem na českém internetu, a proto se neustále zlepšujeme. Chceme být moderní a sledovat nejnovější trendy.

Je jedno, jestli chcete prodat malý motor nebo velké letadlo, pro vše se tu u nás najde místo. V kategoriích přibývají podkategorie, takže i Vy můžete nakupovat anebo prodávat RC modely, železnice, kovové modely, plastové modely, plánky a tak dále. Snažíme se neustále vyvíjet. Pokud přijdete s něčím novým, pro co kategorie zatím není, postaráme se o to, aby taková kategorie hned přibyla.

Reagujeme také na vaše ohlasy a připomínky. Někteří z Vás si všimli toho, že čím víc se naše stránka rozrůstá, tím více se zpomalují reakce po kliknutí. Tento problém se již vyřešil a stránka běží plynule.

Věříme, že práv Vy nám pomůžete s naším cílem. S tím, že se chceme stát nejlepším bazarem na českém internetu.

Můžete nás sledovat také na Facebooku: https://www.facebook.com/modelinzerce/?hc_ref=ARTJGsG0YuouXx7gXMZwr3M_KjhHsroPXymrWNPWJF1NvDWjnaUGcg8diYl6e_2xBqY&fref=nf&__tn__=kC-R

S pozdravem Tým MODEL INZERCE https://modelinzerce.cz/

Buďte první, kdo okomentuje příspěvek

Jméno
E-mail
Váš komentář